SiDLY organizatorem „Digital Hospital Forum” razem z Polską Federacją Szpitali

Już 9 grudnia odbędzie się wirtualna konferencja Digital Hospital Forum, które SiDLY ma przyjemność organizować razem z Polską Federacją Szpitali. Tematem będą rozwiązania telemedyczne wykorzystywane na oddziałach szpitalnych i w czasie domowej izolacji podczas pandemii COVID -19.
Wyzwanie dla placówek medycznych

W związku z pandemią COVID-19 większość szpitali i placówek medycznych doświadcza licznych problemów. Brak kadry medycznej i stres związany z pracą z zakażonymi  pacjentami, wydłużenie i utrudnienie wielu procesów ze względu na nowy reżim sanitarny, niedofinansowanie to tylko niektóre z nich. Istnieją innowacyjne rozwiązania telemedyczne, które znacząco pomagają w rozwiązywaniu tych problemów.

Edukujemy

SiDLY jako innowacyjna firma oferująca opaski telemedyczne dociera z pomocą do coraz większego grona szpitali i wdraża usługę teleopieki. Nowoczesne rozwiązania telemedyczne takie jak opaski SiDLY mogą znacząco wpłynąć na wszystkie problemy, z którymi musi mierzyć się służba zdrowia w dobie COVID-19. Stąd też tak ważna jest edukacja w tym zakresie kadry zarządzającej, personelu medycznego oraz samych pacjentów.

Eksperci z branży i ważne tematy

Udział w naszym wydarzeniu potwierdzili przedstawiciele strony rządowej, prof. Jarosław Fedorowski – Prezes Polskiej Federacji Szpitali, Jolanta Sobierańska Grenda – Prezes spółki Szpitale Pomorskie, Andrzej Sokołowski – Prezes Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Szpitali Prywatnych, Artur Olesch – redaktor naczelny magazynu OSOZ, Julian Pakosz – Dyrektor ds. Lecznictwa Szpitala Wojewódzkiego w Opolu oraz dr hab. n. med. Paweł Balsam. Podczas spotkania podjęte zostaną zagadnienia z zakresu e-zdrowia, nowych technologii czy izolacji.

Internetowe spotkanie już 9 grudnia

Wspólne wydarzenie organizowane przez SiDLY i Polską Federację Szpitali odbędzie się 9 grudnia 2020 o godz. 13:30. Spotkanie jest dedykowane osobom zainteresowanym wyzwaniami w ochronie zdrowia, które wynikają z pandemii. Tematem przewodnim Digital Hospital Forum będzie opieka nad pacjentem z COVID-19 na oddziałach szpitalnych i w czasie domowej izolacji z wykorzystaniem rozwiązań telemedycznych.

Przewiń do góry

Zgodnie z ustawą z 7 kwietnia 2022 roku o wyrobach medycznych informujemy, że strona, na którą próbujesz wejść zawiera reklamę wyrobów medycznych przeznaczoną dla profesjonalistów. Przedstawia produkty oferowane przez SiDLY sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Warszawie.

Prosimy o zaznaczenie jednego z poniższych pól:

Nie mam formalnego wykształcenia
w odpowiedniej dziedzinie ochrony zdrowia lub medycyny.

Jestem pracownikiem sektora ochrony zdrowia.

* wybór oznacza, że jesteś pracownikiem sektora ochrony zdrowia
** wybór oznacza, że jesteś osobą fizyczną, która nie ma formalnego wykształcenia w odpowiedniej dziedzinie ochrony zdrowia lub medycyny.

Zadeklarowany status ma wyłącznie wpływ na wyświetlanie treści reklamowych zgodnie z zadeklarowanym wyborem.

Dowiedz się jak system SiDLY Care PRO wspiera pracę szpitali w zakresie opieki na pacjentem w warunkach domowych.